14 Ocak 2014 Salı

Ücretsiz Turbobit ve Letitbit Premium Hesabı

Ücretsiz Turbobit ve Letitbit Premium Hesabı
Hepimiz çektiği çilelerden biri olan internetten yüksek boyutlarda dosyaları indirmek zorunda kalabiliriz fakat premium hesap olmadan yüksek hızda indirmek mümkün değil. böyle olunca da indirmek istediğimiz dosyanın inmesi saatler alıyor. Bende aynı sorun ile karşı karşıya kaldığımda internette araştırmalar yapmaya başladım. Çok zor da olsa bir tane site buldum ve bu siteden 1 haftalık ücretsiz premium hesabı alarak indirmek istediğim turbobit ve letitbit dosyalarını ücretsiz olarak indirebileceksiniz.
Sitenin kullanımı ise şu şekilde
Ücretsiz Turbobit ve Letitbit Premium Hesabı
Buraya tıklayarak sitemize giriş yapalım.
★ Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan create new account adlı linkle tıklayalım.
★ Açılan sayfada ki formu dolduralım kullandığınız bir e-mail adresi yazın onay kodu geliyor.
★ Mailimize gelen onay işleminide tamamladıktan sonra hesabımıza giriş yapalım ve buy premium yazısına tıklayalım.
★ Açılan sayfa da karşınıza 7 günlük ücretsiz premium yazısı gelecek ve altında telefon numaranızı yazabileceğiniz boş bir alan olacak oraya telefon numaranızı yazın ve telefon numaranıza gelen onay kodunu da ilgili kutucuğa yazıktan sonra 7 günlük ücretsiz olarak turbobit ve letitbit premium linklerinizi çevirebilirsiniz.
★ Premium hesapları kullanmak için uygulamanın eklentilerini kurmak gereklidir. Bu eklentiler sayesinde direk indirme yapacak çünkü bir dosyanın indirme linkine girince otamatik premium linke çevirip indirmeye başlayacaktır.
★ Birden fazla telefon numarası ile kullanım süresi arttırılabilir.

Bu işlemler sonucu 1 haftalık ücretsiz turbobit ve letitbit hatta birçok indirme sitesinde premium üyeliğe sahip olacaksınız. Premium turbobit ve letitbit hesaplarından en iyi yararlanamabilmek için internet download manager programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

0 yorum:

Yorum Gönder